Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dzielnicowi z Suwałk zatrzymali dwóch złodziei, którzy włamali się do mieszkania sąsiada. Teraz 54- latkowi i 32-latkowi grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny suwalskiej Policji został powiadomiony o kradzieży z włamaniem do mieszkania na ulicy Kościuszki. Mundurowi na miejscu wstępnie ustalili, że sprawcy weszli do środka po wcześniejszym wyłamaniu skobla zabezpieczającego drzwi wejściowe i ukradł pojemniki z farbami, wkrętak oraz drzewo opałowe.

Mieszkanie do którego włamali się sprawcy było właśnie remontowane. Dzielnicowi ustalili sprawców, którymi okazali się dwaj mężczyźni w wieku 54 lat i 32 lat przebywający w sąsiednim mieszkaniu.

W mieszkaniu sprawców policjanci znaleźli skradzione przedmioty a na ubraniach ślady farby, która była rozlana w mieszkaniu w którym doszło do zdarzenia. Złodzieje trafili do policyjnego aresztu. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KMP w SuwałkachRegionalne potrawy województwa podlaskiego
Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz!
Poinforuj nas o swojej imprezie
Dodaj za darmo swoją firmę do naszej bazy
Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mikus174 (gość)

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=232673
sposób na zarabianie pieniędzy, wystarczy podać mail, ściągnąć programik na komputer i polecić znajomym stronkę, działa na 100 % zacznij a się przekonasz. Pozdrawiam.