Dwa selfie, jedna osoba i dwa zupełnie inne zdjęcia. Nowa moda w bardzo szybkim tempie podbija internet. To niesamowite, jak plastyczna potrafi być ludzka twarz i jakie przeobrażenia jesteśmy w stanie przejść. Te zdjęcia po prostu trzeba zobaczyć.


Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jo (gość)

fotki numer 2 - naturalne, przedstawiające prawdę i rzeczywistość,
fotki numer 1 - dobrze zrobione makijaże

cam (gość)

O ja!!!!
Ludzie na portalach społecznościowych odkryli, że można robić głupie miny!
Niesamowity news NTO!
Dzięki.
Gdyby nie wy, nigdy nie przypuszczałbym, że coś takiego jest możliwe, a nie...czekaj, myśmy mieli takie zabawy w przedszkolu, tylko nie robiliśmy sobie wtedy przy tym selfie i nie pokazywaliśmy swojej wykrzywionej gęby całemu światu, tylko naszym rówieśnikom.
No cóż. Takie czasy...

bajkowa ziemia obiecana (gość)

jedno miasto dwa zdjęcia - luksusowe centrum i menelskie obrzeża gdzie nawet nie ma utwardzonych nawierzchni, chodników a ludzie nie wiedzą co to kanalizacja i mpk a za sedes służą im odwrócone gumowe stożkowe pachołki .

Xxx (gość)

Jak to możliwe że z oddziału psychiatrycznego uciekło aż tylu pacjentów? A to z jednego szpitala czy z kilku?