W ostatnim czasie grajewska Policja otrzymała aż cztery zgłoszenia dotyczące kradzieży. Straty wynoszą ponad 5500 złotych. O pierwszym zdarzeniu funkcjonariuszy powiadomił kierownik sklepu przy ulicy 9 Pułku ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ostatnim czasie grajewska Policja otrzymała aż cztery zgłoszenia dotyczące kradzieży. Straty wynoszą ponad 5500 złotych.

O pierwszym zdarzeniu funkcjonariuszy powiadomił kierownik sklepu przy ulicy 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. Tam ujęto mężczyznę na kradzieży dwóch paczek papierosów. Sprawca został ukarany mandatem. Kolejną kradzież zgłosiła mieszkanka Grajewa, która poinformowała, że do jej mieszkania, gdzie była z mężem, przyszła kobieta w wieku około 40 lat. Oferowała do sprzedaży sztućce. Gdy wyszła domownicy odkryli, że w sypialni został wyłamany zamek jednej z szuflad. Z wnętrza zniknęło 3500 złotych. Podobna sytuacja miała miejsce w Szczuczynie. Tam nieznany sprawca również wykorzystując chwilową nieuwagę gospodarzy z szuflady stolika ukradł 1000 złotych. W tej samej miejscowości miało miejsce kolejne zdarzenie. W tym przypadku łupem złodzieja padł rower pozostawiony bez zabezpieczenia przy jednym ze sklepów. Właściciel jego wartość oszacował na 1000 złotych.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!