Facebook jak Tinder? Szykuje się randkowa rewolucja w medium społecznościowym Facebook jak Tinder? Szykuje się randkowa rewolucja w medium społecznościowym

Facebook jak Tinder? Szykuje się randkowa rewolucja w medium społecznościowym (© Fot. pixabay.com / zdjęcie ilustracyjne)

Zbliża się rewolucja serc na Facebooku. Mark Zuckerberg zapowiada nowe narzędzie, umożliwiające randkowanie. Facebook będzie jak Tinder?

Planowany serwis randkowy Facebooka ma być udogodnieniem da firm specjalizujących się w znajdowaniu drugiej połówki w internecie. Reuters donosi, że narzędzie pomoże zwiększyć popularność FB wśród młodych użytkowników, którzy chętnie korzystają z aplikacji Tinder służącej do randkowania i umawiania się z obcą osobą na niezobowiązujący seks.

Zapowiadane nowe narzędzie Facebooka to przycisk w kształcie serca, który widoczny ma być w prawym górnym rogu aplikacji FB. Kliknięcie serca otworzy wcześniej utworzony (opcjonalnie) portal randkowy. Klikając w serce poinformujemy innych użytkowników, że szukamy miłości. Jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawi się nowa usługa FB. Na pewno jednak nie będzie trzeba na nią długo czekać.


Zobaczcie też: Love Poland Design - z miłości do Warszawy i Polski! Zobaczcie niezwykłe projekty


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!