Bilety można pobierać w kasach od 15 maja Bilety można pobierać w kasach od 15 maja

Bilety można pobierać w kasach od 15 maja. (© Archiwum PKP IC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z okazji Dnia Dziecka PKP Intercity przygotowało prezent dla najmłodszych podróżników. 1 czerwca 2018 roku dzieci i młodzież będą mogły bezpłatnie podróżować wszystkimi pociągami przewoźnika na terenie całej Polski. Podobnie jak rok wcześnie PKP Intercity chce w ten sposób zachęcić do odwiedzenie najciekawszych miejsc w Polsce.

Oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity” obejmuje dzieci, które urodziły się w 2002 roku i później. Bezpłatnie będą mogły one podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity – Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK).

Jak zdobyć darmowy bilet? Wystarczy pobrać go w kasie ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.
Z myślą o rodzicach, którzy będą podróżować z dziećmi, PKP przygotowało specjalne zniżki. Mogą oni liczyć na bilety tańsze o 30 proc. Aby skorzystać z Biletu Rodzinnego wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia.


TU OGLĄDASZ: Jak często mieszkańcy województw Polski podróżują koleją

x-news

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!