Daria Juszczyk odpadła w 9 odcinku Projekt Lady. W 9. odcinku programu "Projekt Lady" dziewczyny miały ostatnią szansę, by poprawić swoje umiejętności przed wyjazdem do Paryża. Na tym etapie mentorki nie mogły pozwolić uczestniczkom na odpoczynek. Która dziewczyna odpadła w 9. odcinku "Projekt Lady"? Sprawdźcie, co działo się w programie.

Daria Juszczyk odpadła w 9 odcinku Projekt Lady. Projekt Lady 2 odc. 9W 9. tygodniu eksperymentu "Projekt Lady" przyszłe damy czekał ostatni szlif umiejętności przed zagraniczną podróżą. -Dzisiaj przed wami test - zakomunikowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Najpierw za pomocą współczesnej technologii (laserów) sprawdzono sposób poruszania się dziewcząt. Nie było to łatwe zadanie.

Mentorka Irena podczas indywidualnych spotkań sprawdziła również, jak dziewczęta zachowują się przy stole. Czy potrafią użyć właściwych sztućców? Siedzenie podczas kolacji vis-à-vis z mentorką okazało się dla wielu uczestniczek bardzo trudnym zadaniem.

źródło:telemagazyn.pl

Z PROGRAMU "PROJEKT LADY 2" ODPADŁA DARIA JUSZCZYK, KATARZYNA FIK I MAGDALENA ŚWIDERSKA!

22-letnia Daria była jedną z bardziej charakterystycznych uczestniczek programu Projekt Lady. 22-letnia suwalczanka dotarła aż do 9 odcinka programu. Nie udało jej się jednak dojść do finału. Koleżanki z programu oraz mentorki na pewno szybko o Darii Juszczyk nie zapomną.

Opis Darii Juszczyk na stronie Projekt Lady
Daria jest odważna i szczera, ale z drugiej strony roztrzepana i jak sama o sobie mówi, bywa wredna. Mało obchodzi ją zdanie innych. Nie wie co to wstyd i nie przejmuje się opiniami na swój temat. Jest bardzo dumna z tego, że pomimo swojego trudnego charakteru, potrafi poświęcić się dla innych. Z drugiej strony, bywa bezczelna, chamska i ordynarna, czym zraża do siebie wiele osób. W rzeczywistości jednak są to tylko pozory. Tak naprawdę Daria jest chodzącym kompleksem i można zranić ją nawet jednym słowem.

Aleksandra Agaciak: To niezwykłe pracować z ludźmi, którzy bardzo chcą coś zrobić, są bardzo zaangażowani

TVN

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!