Jeden z najsłynniejszych kompozytorów muzyki filmowej w listopadzie wystąpił w Warszawie i Krakowie. Usłyszeliśmy muzykę z takich hitów, jak "Pretty Woman" czy "Igrzyska śmierci".

Muzyki jednego z najbardziej lubianych kompozytorów Hollywood mogliśmy posłuchać 27 listopada na warszawskim Torwarze i dzień wcześniej w Tauron Arenie Kraków. James Newton Howrd świętował 30-lecie swojej współpracy z Fabryką Snów. A było co uczcić, bo kompozytor stworzył ścieżki dźwiękowe do ponad 120 produkcji!

Na koncertach w Polsce nie zabrakło m. in. melodii znanych z "Szóstego zmysłu", "Piotrusia Pana", "Igrzysk Śmierci", "Mrocznego rycerza" czy komedii romantycznych "Pretty Woman" i "Mój chłopak się żeni". Moc była z nami.

Zobacz też: James Newton Howard w Polsce [patronat NaM]

Koncerty w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!